- 20%

Pharmasept – Intensive Foot Cream

848 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Intensive Foot Cream

Krem për këmbët me përbërës eksfoliues për lehtësim të menjëhershëm nga ashpërsimi dhe plasaritja e lëkurës, me veprim keratolitik. Heq qelizat e vdekura dhe jep një ndjesi të mëndafshtë në zonat më të vështira.

 • Veprim eksfoliues: Acidi salicilik dhe acidet e frutave (AHA) ofrojnë veprim të butë eksfolues dhe trajtojnë plasaritjet në thembra, gjunjë, gishta dhe bërryla.
 • Veprim riparues: Përbërja e tij e avancuar me Acid Hialuronik dhe Alantoinë rrit aftësinë e lëkurës për t’u rinovuar dhe rikthen elasticitetin e lëkurës.
 • Hidratim intensiv: Kombinimi i ekstraktit 7.5% Uriah dhe Aloe Vera ofron një efekt hidratues edhe në pikat më të forta dhe të dehidratuara, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin në mënyrë të barabartë derisa të përthithet në zonat e ashpra ose të plasaritura të lëkurës. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme gjatë gjithë ditës.

Firma

Pharmasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Urea, C12-20 Acid Peg-8 Ester, Glycerin, Glyceryl Stearate, Ctic Acid Glycolic Acid, Cetearyl Ethylhexanoate, Capryliccac Lyceride Cyclopentasiloxane, Peg-100 Stearate, Salicylic Aur Aprylyl Ether, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Sodium Hyd Renated C12-18 Triglycerides, Cetyl Alcohol, Allanton Ale Badensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum Trilare Phate Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Exylglycerin Polyamidopropyl Biguanide, Parfum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Intensive Foot Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART