- 20%

Pharmasept – Hygienic Foot Care Spray

768 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept Hygienic Foot Care Spray

Spraj ditor deodorant për këmbët kundër djersitjes së këmbëve dhe aromave të pakëndshme. E pasuruar me përbërës specifikë të kujdesit për këmbët që luftojnë aromat e këqija dhe ndihmojnë në rregullimin e sekretimit të djersës.

Veprim deodorant

Përbërësit e teknologjisë së re, Sodium Undecylenate & SymDeo B125, ofrojnë aromatizues dhe veprim të butë antiseptik, duke mbrojtur nga aromat e këqija dhe faktorët e jashtëm.

Veprim hidratues dhe qetësues i lehtë

Provitamina B5 në kombinim me ekstraktet e Aloe Verës dhe Alantoinës, ofron veprim hidratues në pjesët e dehidratuara të lëkurës, si dhe veprim të butë qetësues dhe zbutës për pjesët e lodhura të saj.

* Testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni çdo ditë në këmbë dhe midis gishtërinjve. Riaplikoni sa herë të jetë e nevojshme gjatë gjithë ditës.

Firma

Pharmasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

AQUA, ALKOLI DENAT., CITRAT TRIETIL, VAJ RICI I HIDROGJENUAR PEG-40, NDECILENAT SODIUM, PANTENOL, ALLANTOIN, LËNG GJETHERE ALOE BARBADENSIS, KAMFORË, 2-METELOLIL KLIKLEKLIKE, 2-METHOLIL KLIKLIKE, 2-METHOLIL KLIKOLLEKLIKE, 2-METELOL KLIKOLLEKLIKE, CAMFORA ACIDI IDROACETIK, ALKOOL BENZIL, PARFUM.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Hygienic Foot Care Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART