- 15%

Pharmasept – Hydrating Milk

1,377 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Hydrating Milk

Qumësht hidratues me bazë vaji bimor për kujdesin e përditshëm të trupit dhe fytyrës së foshnjës, i përshtatshëm për përdorim që nga dita e parë.

Vaji i bajames dhe vaji i avokados në kombinim me acidet yndyrore Omega 3 – Omega 6 dhe glicerinë, sigurojnë hidratim të menjëhershëm që zgjat, duke mbrojtur nga thatësia e lëkurës. Kombinimi me emulsifikuesit natyralë dhe pluhurin natyral Tapioka, i sigurojnë qumështit hidratues Pharmasept teksturë të lehtë për aplikim të lehtë.

Ekstrakti i kamomilit ofron një veprim të butë qetësues, duke mbrojtur nga irritimet e lëkurës, ndërsa Vitamina E ofron butësi, elasticitet dhe një ndjenjë unike rehatie.

 • Mbrojtje e lehtë: Bisabolol natyral, me veti të buta antiseptike, siguron veprim mbrojtës në lëkurën e foshnjës.
 • Nuk përmban: silikone, vajra minerale, ngjyrues, alkol
 • Veprim hidratues i testuar dermatologikisht dhe i provuar klinikisht
 • Veprim i lehtë qetësues
 • Me teksturë të lehtë dhe aplikim të lehtë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trupin dhe fytyrën e thatë të bebes me lëvizje të buta rrethore masazhi, derisa produkti të përthithet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Aqua (Water), Olus Oil, Glycerin, Propanediol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Tapioca Starch, Lauryl Glucoside, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima Oil, Xanthan Gum, Parfum, Camelina Sativa Seed Oil, Candelilla Cera, Chamomilla Recutita Extract, Cetearyl Alcohol, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glyceryl Oleate, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearoyl Glutamate, P-Anisic Acid, Bisabolol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Hydrating Milk”

LART