- 15%Hot

Pharmasept – Detergjent për enët

553 Lekë

(Baby Care Mild Dishwash Detergent)

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept – Baby Care Mild Dishwash Detergent

Detergjent  i lëngshëm, i krijuar posaçërisht për pastrimin e shisheve dhe lodrave për fëmijë. Pasuruar me agjentë të butë pastrues me origjinë bimore, enzima speciale dhe ekstrakt organik kamomili.

 • Ideale për përdorim nga dita e parë
 • Përbërje 100% e tretshme në ujë, shkumëzim i ulët, shpëlarje e lehtë.
 • Me pastrues të butë me origjinë bimore dhe enzima speciale që largojnë në mënyrë efektive mbetjet e qumështit, kremit dhe lëngut në enët dhe lodrat e foshnjave.
 • Me një pH neutral, pastrues dhe zbutës të butë që largohen butësisht nga lëkura e nënës.

I përshtatshëme për:

Shishe për bebe, cucu & kruajtëse dhëmbësh,
Pjata dhe gota për fëmijë,
Lodra që lahen.

Udhëzime mbi përorimin

Përdorni detergjentin me ujë të nxehtë dhe lani me kujdes shishet, enët dhe lodrat e foshnjës. Më pas shpëlajini mirë me ujë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycereth-2 Cocoate, Tea-Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Tetramethylolglycoluril, Citric Acid, Pyrithione Sodium, Protease (Subtilisin), Benzisothiazolinone, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Detergjent për enët”

LART