- 15%

Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on

(1 përshtypje mbi produktin)

706 Lekë

(Extra Mild Deo Roll-on)

Përshkrimi i Produktit

Ky deodorant i butë është i përshtatshëm për fëmijë dhe adoleshentë. Përmban agjentë natyralë që ofrojnë mbrojtje aktive kundër aromës së keqe për orë të tëra.

Pharmasept Kid Care Deo Roll-On Extra Mild nuk mbyll poret, nuk ndikon në djersitjen natyrale dhe nuk ka efekt në florën normale të lëkurës. Në të njejtën kohë, është e pasur me vaj kamomili, Vitaminë E dhe Bisabolol të cilat hidratojnë, zbusin dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të fëmijës.

Nuk përmban alumin, alergjenë, alkool, talk, paraben.

0/5 (0 Reviews)

AQUA, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ZINC RICINOLEATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, PARFUM, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL CAPRATE, TRIETHYL CITRATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CELLULOSE GUM, DISODIUM CAPRYLOYL GLUTAMATE, BENZOIC ACID, TOCOPHEROL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GLYCINE SOJA OIL

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on
 • .

  Fantastik

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART