- 20%

Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on Promo Pack

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on Promo Pack

Ky deodorant i butë është i përshtatshëm për fëmijë dhe adoleshentë. Përmban agjentë natyralë që ofrojnë mbrojtje aktive kundër aromës së keqe për orë të tëra.

Pharmasept Kid Care Deo Roll-On Extra Mild nuk mbyll poret, nuk ndikon në djersitjen natyrale dhe nuk ka efekt në florën normale të lëkurës. Në të njejtën kohë, është e pasur me vaj kamomili, Vitaminë E dhe Bisabolol të cilat hidratojnë, zbusin dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të fëmijës.

Nuk përmban alumin, alergjenë, alkool, talk, paraben.

Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Roll-on

Sasia

2 copë

AQUA, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ZINC RICINOLEATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, PARFUM, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL CAPRATE, TRIETHYL CITRATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CELLULOSE GUM, DISODIUM CAPRYLOYL GLUTAMATE, BENZOIC ACID, TOCOPHEROL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GLYCINE SOJA OIL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on Promo Pack”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART