- 20%

Pharmasept – Cryo Power Gel

936 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept Cryo Power Gel

Xhel Cryo Power Xhel ftohës, i pasuruar me ekstrakte bimore, për lehtësimin e menjëhershëm të dhimbjes së muskujve.

Ofron ndjesi të menjëhershme ftohjeje kur aplikohet, duke ndaluar dhimbjen për 3-4 orë. Përthithet shpejt, duke mos lënë njolla (pa ngjyrues). Ideale për përdorim pas stërvitjeve.

 • Mentoli ofron ndjesi ftohjeje për muskujt që dhembin.
 • Agjenti ftohës Cova Fresh përshpejton ndjenjën e ftohjes dhe zgjat kohëzgjatjen e tij.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht zonën e muskujve që dhembin. Shmangni kontaktin me sytë. Të mos aplikohet direkt në plagë të hapura ose në mukoza.

Firma

Pharmasept

Mosha

20+

Sasia

100ml

ALCOHOL DENAT., AQUA, MENTHOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, ILEX, PARAGUARIENSIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PPG-26-BUTETH-26, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, METHYL LACTATE, BUTYLENE GLYCOL, CAMPHOR, SORBITOL, BENZOIC ACID, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, PARFUM, COUMARIN, GERANIOL, LYRAL, CITRONELLOL, LIMONENE, CI 10020, CI 28440.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Cryo Power Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART