- 15%

Pharmasept – Bite Free Locion kundër mushkonjave

1,060 Lekë

I përshtatshë për të gjithë familjen: për të rritur, fëmijë që nga lindja dhe nënat shtatzanë. Pa aromë.

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept Bite free Insect Lotion

Locion spray kundër insekteve dhe mushkonjave, mbrojtje pa aromë me një veprim të provuar për 10 orë, i përshtatshëm për të gjitha moshat.

 • 20% IR3535, përbërës kundër insekteve me toksicitet të ulët, me efektivitet të lartë kundër insekteve.
 • Veprim i provuar kundër insekteve.
 • I testuar per fëmijë që nga lindja.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat e pambuluara të trupit dhe përhapeni në mënyrë të barabartë duke përdorur duart tuaja.

Mos e spërkatni drejtpërdrejt në fytyrë. Për ta përdorur këtë produkt në fytyrë, spërkateni fillimisht në pëllëmbët tuaja dhe më pas aplikojeni me kujdes në fytyrën e të rriturit ose fëmijës, duke shmangur sytë dhe gojën. Lani duart pas çdo përdorimi. Aplikimi tek fëmijët duhet të bëhet vetëm nga një i rritur.

Aplikimi ditor:

 • Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: deri në 3 herë.
 • Fëmijët nga 2 deri në 12 vjeç: deri në dy herë në ditë
 • Fëmijët nën 2 vjeç vetëm një herë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

IR 3535 20% W/W, AUXILIARY SUBSTANCES 80% W/W.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Bite Free Locion kundër mushkonjave”

LART