- 20%

Pharmasept – Arnica Cream Gel

Original price was: 380 Lekë.Current price is: 304 Lekë.

Xhel-krem i përshatshëm për mavijosje, tek fëmijët mbi 3 vjeç

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept Arnica Cream Gel

Krem me ekstrakt Arnica me prejardhje natyrale, i përshatshëm për mavijosje. Formulë e përmirësuar që ka të gjitha vetitë e dobishme të Arnikës, duke ofruar lehtësim të mavijosjeve. E përshtatshme për fëmijë mbi 3 vjeç. Paketim praktik, ideale për shëtitje ose udhëtime.

 • Veprim i lehtë qetësues
  Ekstrakti i Arnicës me prejardhje natyrale ofron një veprim të butë qetësues ndaj mavijosjeve dhe ënjtjeve.
 • Veprim hidratues
  Agjentët hidratues të Sorbitolit dhe Glicerinës sigurojnë veprim zbutës për lëkurën.

Testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni aty ku është e nevojshme me lëvizje rrethore të buta.

Të mos aplikohet në plagë të hapura.

Firma

Pharmasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Arnica Cream Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART