Pharmaluce – Bilirel

2,400 Lekë

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të mëlçisë dhe traktit biliar

Përshkrimi i Produktit

Pharmaluce Bilirel

Bilirel është një shtesë ushqimore e bazuar në ekstrakte bimore, L-Methionine dhe L-Glutathione, ndihmon në mirëfunksionimin e mëlçisë.

 • Gjëmb gomari dhe argjinarja janë të dobishme për funksionin e mëlçisë, stimulon mëlçinë të prodhojë lëngun biliar dhe nxit tretjen.
 • Fumaria favorizon funksionin tretës dhe hepatobiliar.
 • Glutatione dhe Metionine kanë veti antioksidante, hepatoprotektive dhe detoksifikuese.
 • I përshtatshëm për mosha mbi 3 vjeç.
 • Nuk përmban gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë dy herë në ditë, larg vakteve.

Ky produkt nuk është i përshtatshëm për gra shtatzana dhe në laktacion.

Firma

Pharmaluce Srl

Mosha

3+

Forma

Tableta

Sasia

30

N-acetylcysteine; L-methionine; milk thistle (silybum marianum); artichoke (cynarascolymus); rosemary (rosmarinus officinalis); boldo (peumus boldus).
It does not contain gluten, lactose and glucose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaluce – Bilirel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART