Pharmaline – Viscoflu bustina

1,970 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Aktivitet mukolitik Superior për mirëqënien e rrugëve respiratore.

Indikacionet: Inflamacione akute dhe kronike të rrugëve të sipërme dhe të poshtme respiratore. Kollë me sekrecione. Fluidifikues për të favorizuar mirëqënien dhe mbrojtjen e rrugëve të sipërme dhe të poshtme respiratore.

Përbërja:

 • N-acetil-LCisteina 200 mg
 • Seratiopeptidaze 33mg
 • Vitaminë C 200 mg
 • Riboflavine 1,4mg

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fëmijët mbi 3 vjeç: 1 Bustinë në ditë mbas ushqimit
 • Të rriturit: 2 bustina në ditë pas ushqimit
0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmaline

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaline – Viscoflu bustina”

LART