Pharmaline – Venolen Idrogel

1,550 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

VENOLEN® idrogel ushtron një efekt hidratues dhe zbutës, që nxit qarkullimin e gjakut dhe rrit elasticitetin e indeve. Formula e saj speciale jep freski duke reduktuar lodhjen dhe rëndesën në këmbë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni VENOLEN® Idrogel në lëkurë, duke e shoqëruar me një masazh të butë nga fundi deri sipër këmbëve derisa të përthithet totalisht, 2 deri 3 herë në ditë.

Firma

Pharmaline

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaline – Venolen Idrogel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART