Pharmaline – Emacrit

2,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pharmaline – Emacrit

Emacrit është një kobminim i sakarozës së hekurit, acidit folik dhe vitaminave C, B6 dhe B12. Hekuri, së bashku me acidin folik dhe vitaminat B6 dhe B12, promovon formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe ndihmon për të luftuar lodhjen. Forma e sakarozës së hekurit të mikronizuar dhe të mikrokapsuluar garanton tretshmëri të lartë, duke shmangur në të njëjtën kohë edhe shijen metalike dhe çrregullimet klasike të lidhura me suplementet e hekurit. Formulimi është optimizuar me shtimin e vitaminës C, e cila rrit absorbimin e hekurit.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmaline

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për 1 kapsulë
Iron
Sucrose
79 mg
equal to Fe3+30mg
Vitamin C70 mg
Vitamin B63 mg
Folic Acid300 mcg
Vitamin B1210 mcg
µg - microgram
mg - miligram
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaline – Emacrit”

LART