Pharmaguida – Intivit Deli

1,350 Lekë

Larës intim me vitaminë E

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Intivit Deli ëshë një zgjidhje delikate për higjenën intime. Ky larës është veçanërisht i përshtatshëm për të parandaluar, kruarjet, skuqjet dhe djegiet.

Me një pH 5.5 ky formulim është perfekt për parandalimin e zhvillimit të infeksioneve bakteriale dhe fungale. Vitamina E, me vetitë antioksidante përmirëson më tej efektin mbrojtës.

Firma

Pharmaguida

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Magnesium laureth sulfate disodium laureth sulfosuccinate, PEG-40 hydrogenated castor oil, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-6 Caprylic / capric glyceride, Lactic Acid, Tocopheryl acetate, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Parfum.

Nuk përmban SLS (sodium lauryl sulfate) dhe paraben.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaguida – Intivit Deli”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART