Pharmaguida – Bimbovit Fluoro

1,100 Lekë

Suplement vitaminik + fluor.

Përshkrimi i Produktit

Bimbovit Fluoro është një suplement vitaminash dhe fluori që indikohet në rastet e defiçiencave të vitaminave dhe nutrientëve.

Një dozë (6 pika) i korrespondon afërsisht 0.3 ml.
Vitamina D kontribuon në zhvillimin normal të kockave dhe dhëmbeve, në sistemin imunitar dhe në mbajtjen e niveleve të kalçiumit në gjak.

Udhëzime mbi përdorimin

6 pika në ditë. Mund të ndahet ne dy administrime të ndryshme.

Kujdes! Për një përdorim më të saktë kërkoni këshillë e një mjeku.
Suplementet nuk mund të zevendësojnë dietën ushqimore. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Pas hapjes ruajeni larg dritës së diellit në një vend të freskët (< 25° C) dhe të thatë.

Firma

Pharmaguida

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Vitamin PP, Vitamin B2, Vitamin B1, Sodium Fluoride, Folic Acid, Vitamin D3, Vitamin B12. Preservative: Potassium Sorbate, Methylparahydroxybenzoate. Acidifier: Citric Acid. Thickener: Xanthan Gum, Polysorbate 80.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaguida – Bimbovit Fluoro”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART