- 20%

Pharmaceris – T Medi Acne-Point Gel

Original price was: 2,480 Lekë.Current price is: 1,984 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris – T Medi Acne-Point Gel

Medi-Acne Point Gel është i përshtatshëm për aplikim lokal drejtpërdrejt tek aknet për të dhënë efekt të menjëhershëm kundër tyre. Produkti përmban një formulë të koncentruar 2% H2O2 dhe acid salicilik.
Stimulon në mënyrë efektive eliminimin e lezioneve ekzistuese të akneve, duke zvogëluar madhësinë e tyre dhe duke minimizuar pamjen e tyre. Parandalon zhvillimin e njollave dhe ka një efekt qetësues që zvogëlon skuqjen dhe nxit rigjenerimin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni direkt në zonat e akneve dy herë në ditë, në fytyrë.

Firma

Pharmaceris

Mosha

9+

Forma

Tubet

Sasia

10ml

Aqua (Water), Poloxamer 407, Hydrogen Peroxide, Panthenol, Salicylic Acid, Phytic acid, Dextrin, Polydextrose, Amylopectin, Niacinamide, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – T Medi Acne-Point Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART