- 20%

Pharmaceris – Soothing Foam Face and Eye Cleansing

Original price was: 2,371 Lekë.Current price is: 1,896.80 Lekë.

Shkumë për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve, rekomandohet për lëkurën e cila është veçanërisht e ndjeshme dhe e prirur ndaj alergjive.

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris – Soothing Face and Eye Cleansing

Kjo shkumë për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve rekomandohet për lëkurën e cila është veçanërisht e ndjeshme dhe e prirur ndaj alergjive.
Produkti është i përshtatshëm për lëkurë të të gjitha moshave.
Zëvendëson sapunin tradicional.
Largon në mënyrë efektive papastërtitë dhe make-up.
D–panthenoli dhe Glucam® rivendosin hidratimin optimal dhe e mbajnë lëkurën të mos ndjehet e tendosur dhe e thatë.
FORMULA novatore IMMUNO-PREBIOTIKE qetëson irritimet dhe kontrollon mbindjeshmërinë e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të shkumës në dorë dhe lani fytyrën.
Më pas shpëlajeni me ujë.
Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe para gjumit.

 

Firma

Pharmaceris

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua (Water), Glycerin, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Methyl Gluceth-20, Polyglyceryl-4 Caprate, Panthenol, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Sodium Phytate, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – Soothing Foam Face and Eye Cleansing”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART