- 20%

Pharmaceris – Puri-Sebotonique Normalizing Toner

Original price was: 2,079 Lekë.Current price is: 1,663.20 Lekë.

Toner për pastrimin e përditshëm të lëkurës me akne dhe lëkurës mikse e cila është e prirur ndaj sekretimit të tepërt të sebumit.

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris – Puri-Sebotonique Normalizing Toner

Falë vetive të tij antibakteriale, toniku heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe mbetjet e make-up-it.
Ekstrakti i marinës eksfolon butësisht qelizat e vdekura të epidermës dhe lehtëson aknet.
Ekstrakti i burdock dhe PCA i zinkut rregullojnë sekretimin e sebumit dhe ngushtojnë poret e lëkurës.

 • Eksfolon qelizat epidermale të kornifikuara dhe ka veti hidratuese të cilat rivendosin ekuilibrin hidro të lëkurës.
 • Kontrollon në mënyrë efektive mikrofloren bakteriale dhe redukton yndyrën e tepërt të lëkurës. Ka veti antibakteriale.
 • Normalizon aktivitetin e tepërt të gjëndrave dhjamore dhe zvogëlon sekretimin e sebumit.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni lëkurën, më pas lagni një tampon pambuku me tonikun dhe aplikojeni butësisht mbi fytyrën tuaj.
Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe para gjumit.

Firma

Pharmaceris

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, PPG-26-Buteth-26, Disodium EDTA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Tamarindus Indica (Tamarind) Extract, Citric Acid, Zinc PCA, Arctium Lappa Root Extract, Biotin, Sodium Benzoate, Methylparaben, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – Puri-Sebotonique Normalizing Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART