- 20%

Pharmaceris – Neocapillaries Active-Capilaril Forte

1,909.60 Lekë

Soothing Strengthening Special Face Cream

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris – N Soothing Strengthening Special Face Cream

Një produkt special për kujdesin e përditshëm intensiv të lëkurës, i rekomanduar për lëkurën me skuqje të vazhdueshme, kapilarë të dukshëm dhe një tendencë për eritemë. Produkti përmban përqendrime të larta të diosminës së mikronizuar dhe hesperidinës, të cilat janë jashtëzakonisht efektive në eliminimin dhe parandalimin e skuqjeve të vazhdueshme.

 • Gjalpi Shea, i cili imiton barrierën natyrore lipidike mbrojtëse të lëkurës,  me D-panthenol për të qetësuar lëkurën dhe lehtësuar irritimet, duke promovuar intensivisht rigjenerimin epidermal.
 • Formula, e pasur me vaj Canola, dyll ulliri dhe glicerinë, siguron nivele optimale të lipideve dhe hidratimit për të rikthyer butësinë dhe elasticitetin.
 • Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni fytyrën më pas aplikoni kremin në lëkurën e fytyrës dhe qafës. Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe para gjumit

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmaceris

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Petrolatum, Glycerin, Sorbeth-30, Glyceryl Stearate, Canola (Canola) Oil, Decyl Oleate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triisostearin, Panthenol, Hesperidine Methyl Chalcone, Palmitic Acid, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Stearic Acid, Polyacrylamide, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, C13-14 Isoparaffin, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Silica Dimethyl Silylate, Laureth-7, BHA, Soluble Collagen, Diosmine, Hydrolyzed Elastin, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – Neocapillaries Active-Capilaril Forte”

LART