- 20%

Pharmaceris – N Capi-Hialuron-C (SPF 20)

Original price was: 3,849 Lekë.Current price is: 3,079.20 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris N Capi-Hialuron-C (SPF 20)

Kremi rekomandohet për lëkurën e rrudhur me kapilarë të zgjeruar dhe skuqje, e cila bëhet gjithnjë e më e prirur ndaj mikro-irritimeve duke shkaktuar dëmtime të përhershme në enët e gjakut dhe indet.

Kjo e bën lëkurën të plaket më shpejt dhe të humbasë densitetin, me rrudhat që bëhen më të thella.

 • Një kompleks aktiv i acidit hialuronik dhe tioprolinës promovon rinovimin e fibrave të kolagjenit të cilat janë të prirura ndaj degradimit të lidhur me moshën dhe mbron strukturën e tyre nga dëmtimi, duke ngadalësuar procesin e plakjes së lëkurës.
 • Acidi hialuronik që përmban kremi redukton thellësinë dhe vëllimin e rrudhave, duke i rikthyer lëkurës nivelet optimale të hidratimit dhe elasticitetit.
 • Fraksioni aktiv i vitaminës C lehtëson dhe kontrollon në mënyrë efektive skuqjen e lëkurës.
 • Vaji i avokados dhe InnoTetrapeptide forcojnë barrierën lipidike të epidermës, duke minimizuar prirjen ndaj acarimit.
 • Filtrat e qëndrueshëm ndaj rrezeve UVA/UVB formojnë një barrierë aktive që mbron nga fotoplakja.
 • Kremi jep një efekt të dukshëm rinovimi, duke forcuar strukturat e indeve dhe duke e bërë lëkurën më të njëtrajtshme.

Përbërësit kryesorë

 • Acidi hialuronik
 • Peptide
 • Vitaminë C
 • Tioprolina
 • InnoTetrapeptide

Tolerancë dhe efikasitet të lartë. Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo ditë në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Kremi është një bazë e shkëlqyer make-up.

Firma

Pharmaceris

Linja

Neocapillaries

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Aqua (Water), Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Octocrylene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbeth-30, C12-15 Alkyl Benzoate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopheryl Acetate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Parfum (Fragrance), Decyl Glucoside, Tribehenin, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Timonacic, Propylene Glycol, BHA, Carbomer, Ceramide NG, Sodium Hyaluronate, PEG-10 Phytosterol, Glucose, Caprylyl Glycol, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Acetyl Tetrapeptide-40, Palmitoyl Hexapeptide-12, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – N Capi-Hialuron-C (SPF 20)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART