- 20%

Pharmaceris – H Keratineum Concentrated Strengthening Shampoo for Weak Hair

1,432 Lekë

Shampo rekomandohet për kujdesin e përditshëm të flokëve normalë dhe të yndyrshëm të cilët janë të dobët dhe të prirur për të rënë.

Përshkrimi i Produktit

Pharmaceris – H Keratineum Concentrated Strengthening Shampoo for Weak Hair

Formulë unike e cila pastron në mënyrë efektive flokët dhe promovon rigjenerimin intensiv të tyre, si dhe redukton rënien e flokëve deri në 70%.

Ekstrakti i gjetheve të rrushit të kuq që përmban përqendrime të larta të vitaminës P dhe polifenoleve përmirëson ndjeshëm ushqimin e rrënjës së flokëve.

Flavonoidet i bëjnë flokët më rezistentë dhe nxisin rritjen e tyre natyrale.

Provitamina B5 mbron flokët nga kushtet e pafavorshme të motit.

Shampo ka një nivel pH të ngjashëm me atë të lëkurës së kokës, forcon intensivisht flokët dhe parandalon rënien e flokëve dhe majat e ndara. I lë flokët në mënyrë natyrale me shkëlqim, të pa ngatërruar dhe më të menaxhueshëm.

Përbërësit aktivë:

 • Ekstrakti i gjetheve të rrushit të kuq
 • Flavonoidet
 • Provitamina B5
 • Camellia sinensis

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikoni shampon në flokë të lagur, fërkojeni shampon në lëkurën e kokës për të krijuar shkumë.
 • Lëreni të veprojë për rreth 1-2 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.
 • Përsëriteni aplikimin sipas nevojës.

Nëse shampoja ju futet në sy, lajini menjëherë me ujë.
Shampo nuk rekomandohet për përdorim në flokë të dekoloruar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmaceris

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water), Sodium Myreth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Parfum (Fragrance), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, Panthenol, Piroctone Olamine, Allantoin, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ascorbic Acid, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Coco-Glucoside, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-2, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Butylene Glycol, Buteth-3, Citric Acid, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Sorbitol, Calcium Gluconate, Sodium Hydroxide, Tributyl Citrate, Ethylhexylglycerin, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 60730 (Ext. D&C Violet No. 2).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmaceris – H Keratineum Concentrated Strengthening Shampoo for Weak Hair”

LART