- 20%

Pharcos – Deltacrin

Original price was: 5,800 Lekë.Current price is: 4,640 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Deltacrin është një shtesë ushqimore që i jep trupit nutrientët e nevojshëm për të ndaluar rënien e flokëve dhe për ti bërë më të fortë e të shendetshëm.

Veprimi i përbërësve si Hekuri, Lizina, Melatonina, ekstrakti i Sojës dhe Cartamos, e bën produktin shumë efikas kundër rëniës së flokëve, alopecisë, duke ushqyer dhe forcuar bulbin e flokut.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni një kapsulë në ditë, preferohet në darkë para gjumit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Pharcos

Forma

Kapsula

Sasia

60

Capsule contents: Lysine hydrochloride, SoyLife® (Soy (Glycine max (L.) Merr.) Germinated seeds dry extract tit. Min.40% in total isoflavones), Iron gluconate dihydrate, Safflower (Carthamus tinctorius L.) flowers dry extract (safflower, maltodextrin, anti-caking agent: silicon dioxide), Bulking agent: dibasic calcium phosphate, Anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, Silicon dioxide, Talc; Melatonin. Outer shell: Hydroxypropylmethylcellulose, Colorant: Titanium dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharcos – Deltacrin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART