Pediatric Specialist – PediaMilk Bustina

(1 përshtypje mbi produktin)

1,950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pediatric Specialist – PediaMilk Bustina

PediaMilk  është një shtesë ushqimore e bazuar në ekstrakte të Galega, Milk Thistle dhe koper.

Milk thistle dhe koperi kontribuojnë në mirë-funksionimin e procesit të tretjes.

Galega ka funksion galaktogogik të dobishëm për prodhimin e qumështit të gjirit.

Pa Gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 deri në 2 bustina në ditë. Hidheni bustinën në një gotë të mbushur me ujë të ftohtë ose me ujë të nxehtë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pediatrica Specialist S.R.L

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

16

Galega, Milk Thistle and Fennel.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pediatric Specialist – PediaMilk Bustina
 • .

  Shum I dobishem si produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART