Pediatric Specialist – PediaFlu Oral Solution

1,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pediatric Specialist PediaFlu Oral Solution

PediaFlu është një suplement ushqimor i bazuar në Ekstraktin e mëllagës (Pelargonium sidoides), Propolis dhe Zink i cili ruan nivelet optimale kur dieta ushqimore nuk mjafton për të siguruar sasinë e nevojshme ose kur kërkesat e organizmit për këto rriten.

Përbërësit kryesorë

 • Ekstrakti mëllagës (Pelargonium sidoides) antibakterial dhe antiviral kundër patogjenëve respirator
 • Propolis zbutës dhe qetësues i rrugëve respiratore
 • Zinku rrit imunitetin dhe rezistencën ndaj infeksioneve

*Pa gluten & laktozë

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit.

Doza e rekomanduar:

 • 0-6 vjeç: 5 ml-3 herë në ditë
 • Mbi 6 vjeç: 10 ml-3 herë në ditë

Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Pediatrica Specialist S.R.L

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Purified water; glycerol; honey; thickener: xanthan gum; preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; Pelagon P-70TM [Pelargonium (Pelargonium sidoides) eg, maltodextrin]; Zinc L-pidolate; Propolnext® plus (eg propolis, maltodextrin, emulsifier: sucrose esters of fatty acids); aroma; sweetener: sucralose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pediatric Specialist – PediaFlu Oral Solution”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART