PediaColin – pika për trajtimin e kolikave (0m+)

1,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

PediaColin është një shtesë ushqimore e vitaminave B, ekstrakte Finoku, Kamomil dhe bar blete (Melissa).

PediaColin mund të jetë e dobishme në rast të kolikave tek të porsalindurit, sepse ekstraktet natyrore të përmbajtura janë të dobishme për lëvizshmëri të rregullt gastrointestinale dhe për të ndihmuar në eliminimin e gazrave. Pa gluten. Pa alkool.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet të merrni 20 pika 1 deri 3 herë në ditë, produkti mund të merret ashtu siç është ose tretet në lëngje të tjera.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pediatrica Specialist S.R.L

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Water, Fructose, Fennel (Foeniculum vulgare M. var. Dulce DC) fruits dry extract tit. 0.9-1.1% in essential oil (fennel, maltodextrin), Chamomile (Matricaria chamomilla L.) inflorescences dry extract tit. 0.3% in apigenin and apigenin 7-glucoside (chamomile, maltodextrin), Melissa (Melissa officinalis L.) leaves dry extract tit. 2% rosmarinic acid (lemon balm, maltodextrin), acidity corrector: sodium lactate sol. 60%, Preservative: Potassium sorbate, Calcium pantothenate, Pyridoxine hydrochloride, Thiamine hydrochloride. Acidity regulator: Citric acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PediaColin – pika për trajtimin e kolikave (0m+)”

LART