Parodontax – Pastë dhëmbësh

500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Paradontax pastë dhëmbësh është një produkt për higjenën orale me një formulë ekskluzive që bashkon vetitë e ektrakteve natyrale të 5 bimëve me bikarbonat natriumi.

Paradontax garanton një higjenë orale korrekte duke neutralizuar aciditetin e pllakave bakteriale. Falë veprimit të Fluorit dhe ekstrakteve bimore, mbron dhëmbët nga kariesi dhe riforcon gingivat që gjakosen, duke dhënë njëkohësisht një veprim zbutës dhe anti-inflamator. Për më tepër forcon dhëmbët dhe ndalon gjakosjen.

 • Echinaceae: forcon rezistencën e indeve
 • Kamomili: ka veti qetësuese
 • Mirra dhe Ratania: kanë veti adstrigjente dhe anti-inflamatore
 • Bikarbonati i natriumit: lejon neutralizmin e aciditetit të pllakave

Nuk është i përshtatshëm për fëmijë nën 12 vjeç.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Glaxosmithkline

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parodontax – Pastë dhëmbësh”

LART