Parodontax – Pastë dhëmbësh Complete Protection Original

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pastë dhëmbësh Complete Protection Original

8 përfitime të dizajnuara posaçërisht për mishrat e dhëmbëve më të shëndetshëm dhe për dhëmbë më të fortë.

 • Ndalon gjakderdhjen e mishrave të dhëmbëve
 • Heqje e pllakës
 • Ndihmon për qetësimin e irritimit të mishrave të dhëmbëve
 • Freskon frymëmarrjen
 • Gum seal
 • Pastron smaltin
 • Pastrim i thellë
 • Efekt zbardhues

Udhëzime mbi përdorimin

Lani dhëmbët dy herë në ditë me pastën e dhëmbëve  Parodontax.
Mos i kaloni tre larje në ditë.

Mos e përdorni tek fëmijët nën 12 vjeç.

Firma

Glaxosmithkline

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parodontax – Pastë dhëmbësh Complete Protection Original”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART