Parasoftin – Regenerating Foot Mask With Shea Butter

550 Lekë

Parasoftin maskë rigjeneruese për këmbët me Gjalp Shea

Përshkrimi i Produktit

Parasoftin Regenerating Foot Mask With Shea Butter

Rekomandohet për personat që kanë lëkurë të ashpër,të thatë, te çarë dhe që kanë kallo. Maska ka efekt qetësues, rigjenerues dhe zbut lëkurën e këmbëve tuaja.

 • I jep ndjesi rehatie këmbëve
 • Mban nje pamje normale të thembrave
 • Rivendos pamjen e shëndetshme të lëkurës së këmbëve

Përbërësit aktiv:

 • Ure 5% – rigjeneron intensivisht lëkurën e thatë të thembrave dhe kallove.
 • Gjalpë Shea – i pasur me vitamina dhe fitosterole, rigjeneron intensivisht lëkurën dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm.
 • Gjalpë Cupuaçu – mbështet barrierën natyrore mbrojtëse, zbut dhe lëmon lëkurën.
 • Betaine – ka efekt hidratues, përmirëson strukturën e lëkurës.
 • Panthenol – ka veti rigjeneruese dhe hidratuese.
 • Kompleksi hidratues me mjaltë, fruta kaktus, dardhë dhe fruta pasioni – zbut lëkurën e këmbëve dhe i jep një pamje të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Hapeni paketimin dhe vishni çorapet Parasoftin.
 2. Duke përdorur gërshërë, prisni me kujdes pjesën e sipërme të çorapeve rreth 0,5 cm nga skaji i saj.
 3. Aplikoni çorapet në këmbë të pastra dhe të thata.
 4. Mbyllni pjesën e sipërme të çorapeve me ndihmën e shiritave  ngjitës.
 5. Relaksohuni
 6. Pas 20 minutash, hiqni çorapet dhe masazhoni lëkurën me pjesen  e mbetur te produktit

Kujdes! Ruani në një vend të thatë dhe të freskët. Mbajeni larg syrit dhe arritjes së fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mos e aplikoni në lëkurën e dëmtuar ose të irrituar. Nëse shfaqet acarim, ndaloni menjëherë përdorimin dhe shpëlajeni me ujë pa sapun. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm. Mos ecni kur përdorni produktin sepse ekziston rreziku i rrëshqitjes ose rënies.

Firma

Parasoftin

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë

Ure 5% ,Gjalpë Shea, Gjalpë Cupuaçu,Panthenol, Kompleksi hidratues me mjaltë, fruta kaktus, dardhë dhe fruta pasioni,Betaine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parasoftin – Regenerating Foot Mask With Shea Butter”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART