Parasoftin – Moisturizing Foot Mask With Aloe Vera

550 Lekë

Parasoftin maskë hidratuese për këmbët me Aloe Vera

Përshkrimi i Produktit

Parasoftin Moisturizing Foot Mask With Aloe Vera

Maska zbut dhe kujdeset për lëkurën e shputave dhe thembrave. Hidraton lëkurën e këmbëve, ruan një pamje normale të lëkurës së shputave, rikthen pamjen e shëndetshme të lëkurës së këmbëve. Rekomandohet për personat që kanë një lëkurë të thatë dhe shumë të thatë të këmbëve.

 • I jep një ndjesi rehati lëkurës së këmbëve
 • Mbështet efektin e lëmimit të lëkurës së shputave dhe thembrave
 • Ruan një pamje normale të lëkurës së shputave dhe thembrave
 • Rikthen pamjen e shëndetshme të lëkurës së këmbëve

Përbërësit aktivë:

 • Vaji i ullirit – burim i pasur i acideve yndyrore të pangopura që krijojnë një shtresë okluzive, rikuperojnë, hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën.
 • Glicerina – hidraton në mënyrë efektive lëkurën dhe ndihmon përbërësit aktivë të depërtojnë thellë në lëkurë. Përshpejton rigjenerimin e lëkurës dhe siguron një pamje të shëndetshme.
 • Aloe vera – hidraton, ka një efekt qetësues dhe mbështet rigjenerimin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Hapeni paketimin dhe vishni çorapet Parasoftin.
 2. Duke përdorur gërshërë, prisni me kujdes pjesën e sipërme të çorapeve rreth 0,5 cm nga skaji i saj.
 3. Aplikoni çorapet në këmbë të pastra dhe të thata.
 4. Mbyllni pjesën e sipërme të çorapeve me ndihmën e shiritave  ngjitës.
 5. Relaksohuni
 6. Pas 20 minutash, hiqni çorapet dhe masazhoni lëkurën me pjesen  e mbetur te produktit

Kujdes! Ruani në një vend të thatë dhe të freskët. Mbajeni larg syrit dhe arritjes së fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mos e aplikoni në lëkurën e dëmtuar ose të irrituar. Nëse shfaqet acarim, ndaloni menjëherë përdorimin dhe shpëlajeni me ujë pa sapun. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm. Mos ecni kur përdorni produktin sepse ekziston rreziku i rrëshqitjes ose rënies.

Firma

Parasoftin

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë

Vaji i ullirit, Glicerina ,Aloe vera

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parasoftin – Moisturizing Foot Mask With Aloe Vera”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART