Parakito – Refills

1,490 Lekë

Çdo pelet rimbushëse përshtatet në mënyrë të sigurtë në xhepin rrjetë në pjesën e jashtme të aksesorëve PARA’KITO. Ndërsa përbërësit aktivë të vajrave natyralë lëshohen në ajrin përreth jush, ato ndihmojnë në maskimin e aromave të frymëmarrjes dhe trupit tuaj, duke e bërë më të vështirë për mushkonjat t’ju gjejnë. Super e thjeshtë, super efektive!

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Parakito – Refill

Efikas në të gjitha zonat me klimë të butë dhe tropikale. Madje është i papërshkueshëm nga uji!
Me burim nga vajrat/përbërësit esencialë natyralë më të mirë në mbarë botën dhe pa DEET.
Teknologji e patentuar e peletit.

Veçoritë:

 • Gjithë ditën, të gjitha zonat, të gjitha klimat
 • Vajra esencialë natyralë – Pa DEET
 • Për të gjithë familjen – Përfshirë personat e ndjeshëm, gratë shtatzëna dhe foshnjat
 • Deri në 15 ditë për pelet
 • I lehtë në përdorim dhe i papërshkueshëm nga uji
 • Prodhuar në Francë

Udhëzime mbi përdorimin

 • Hapni qesen mbrojtëse
 • Fusni peletin aktiv në aksesorin tuaj PARA’KITO

Kujdes:

Para përdorimit, lexoni udhëzimet e paketimit. Për të shmangur gëlltitjen, mbajeni jashtë mundësive të kapjes nga fëmijet nën 36 muajsh. Mos gëlltitni, mos lëpini, lani duart pas përdorimit. Përdoreni ekskluzivisht me një aksesor të miratuar PARA’KITO.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Parakito

Forma

Refill

Sasia

2 copë

VAJ ESENCIAL LAVANDINË, VAJ ESENCIALE CITRONELLA, VAJ ESENCIALE BERHENI, VAJ ESENCIALI I PISHES, VAJ ESENCIALI I BUDHËS SË KARAFILIT, VAJ ESENCIAL PERMENE, VAJ ESENCIALE PATCHOULI.
Pa DEET, pa OMGJ, pa gluten, pa parabene, pa ftalate, pa testime tek kafshët.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parakito – Refills”

LART