Parakito – Kids Wristband

2,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Parakito – Kids Wristband

Byzylykët e dorës PARA’KITO® për fëmijë janë të rregullueshëm, të papërshkueshëm nga uji, të rimbushshëm dhe plotësisht natyral! Fëmija juaj do të ketë deri në 15 ditë mbrojtje natyrale kundër mushkonjave.

 • Siguron mbrojtje konstante deri në 15 ditë për mbushje/pelet (përfshihen 2 mbushje)
 • Difuzon një përzierje të 7 vajrave esencialë natyralë – pa DEET
 • Funksionon në të gjitha zonat me klimë të butë dhe tropikale. Madje është i papërshkueshëm nga uji!
 • Për Fëmijë 3 deri në 7 vjeç – Byzylyk dore neopreni i rregullueshëm
 • I lehtë për t’u përdorur – vendoseni në kyçin e dorës ose kyçin e këmbës
 • I përparuar teknologjikisht – Prodhuar në Francë

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fusni peletin në byzylykun e dorës
 • Mbajeni atë në kyçin e dorës apo kyçin e këmbës ose mbajeni pranë

Një pelet rimbushës përshtatet në mënyrë të sigurtë në xhepin rrjetë në pjesën e jashtme të byzylykut të dorës. Ndërsa përbërësit aktivë të vajrave natyralë lëshohen në ajrin përreth jush, ato ndihmojnë në maskimin e aromave të frymëmarrjes dhe trupit tuaj, duke e bërë më të vështirë për mushkonjat t’ju gjejnë. Super e thjeshtë, super efektive!

Kujdes:

Aksesorët dhe mbushësit PARA’KITO® mund të hidhen si mbeturina të zakonshme pa rrezik për mjedisin.
Mbajeni jashtë mundësive të kapjes nga fëmijët e vegjël kur nuk janë në përdorim. Mos lëpini ose gëlltisni peletat rimbushëse. Lani duart pas prekjes.

Pa DEET, pa OMGJ, pa gluten, pa paraben, pa ftalate, pa testime tek kafshët

Specifikimet e rripit të dorës

 • Rrethi
  Maksimumi 170 mm, Gjatësia: 205 mm
  Minimumi 145 mm, Gjerësia: 30 mm
 • Pesha: 10 gr
 • Trashësia: 4 mm
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Parakito

Mosha

Fëmijë

Modeli

Crocodile, Cupcake, Koala, Polar Bear, Princess, Toucan, Toys, Unicorn

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parakito – Kids Wristband”

Përbërësit aktivë
Vaj citronella 34.0%, vaj rozmarine 22.0%, vaj geranium 21.0%, vaj nenexhik 10.0%, vaj karafili 2.5%, vaj menteje 1.5%, vaj kanelle 1.0%
Përbërës inert
Vanilinë 8.0%

0/5 (0 Reviews)

LART