Parakito – Adult Wristband

2,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Parakito Adult Wristband

I vendosur rreth kyçit të dorës ose kyçit të këmbës, ky byzylyk i lezetshëm dhe i rehatshëm nga neopreni vjen me dy rimbushje të formulës së veçantë të vajit esencial. Qoftë duke shëtitur nëpër pyll ose duke marrë rreze dielli, ju dhe byzylyku juaj i ri së shpejti do të jeni miqtë më të mirë. Dhe, nëse nuk mund të duroni të jeni të ndarë, vendoseni pranë shtratit tuaj gjatë natës për një gjumë të qetë.

Çfarëdo që jeni duke bërë, kudo që të shkoni!

Peletat rimbushëse PARA’KITO® shpërndajnë një përzierje të 7 vajrave esencialë natyralë.

 • Siguron një mbrojtje konstante deri në 15 ditë për mbushje/pelet
 • Difuzon një përzierje të 7 vajrave esencialë natyralë – pa DEET(përbërës aktiv në shumë produkte repelente)
 • Funksionon në të gjitha zonat me klimë të butë dhe tropikale. Madje është i papërshkueshëm nga uji!
 • Byzylyk dore i rregullueshëm nga neopreni – vendoseni në kyçin e dorës ose kyçin e këmbës
 • I përparuar teknologjikisht – Prodhuar në Francë

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fusni peletin në byzylykun e dorës
 • Mbajeni atë në kyçin e dorës/ kyçin e këmbës ose mbajeni pranë

Një pelet rimbushës përshtatet në mënyrë të sigurtë në xhepin rrjetë në pjesën e jashtme të byzylykut të dorës. Ndërsa përbërësit aktivë të vajrave natyralë lëshohen në ajrin përreth jush, ato ndihmojnë në maskimin e aromave të frymëmarrjes dhe trupit tuaj, duke e bërë më të vështirë për mushkonjat t’ju gjejnë. Super e thjeshtë, super efektive!

Kujdes:

Aksesorët dhe rimbushësit PARA’KITO® mund të hidhen si mbeturina të zakonshme pa rrezik për mjedisin.
Mbajeni jashtë mundësive të kapjes nga fëmijët e vegjël kur nuk janë në përdorim. Mos lëpini ose gëlltisni peletat rimbushëse. Lani duart pas prekjes.

Pa DEET, pa OMGJ, pa gluten, pa paraben, pa ftalate, pa testime tek kafshët.

Specifikimet e rripit të dorës

 • Rrethi: Maksimumi 215 mm, Gjatësia: 260 mm, minimumi 175 mm, Gjerësia: 30 mm
 • Pesha: 10 gr
 • Trashësia: 4 mm

Info. Shtesë

Firma

Parakito

Mosha

Të gjithë

Ngjyra

pink, E bardhë, Blu, E zezë

Përbërësit aktivë: Vaj citronella 34.0%, vaj rozmarine 22.0%, vaj geranium 21.0%, vaj nenexhik 10.0%, vaj karafili 2.5%, vaj menteje 1.5%, vaj kanelle 1.0%

Përbërës jo-aktivë: Vanilinë 8.0%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parakito – Adult Wristband”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART