Parodontax – Pastë dhëmbësh zbardhuese

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Gjakosja e mishrave gjatë larjes së gojës është një shenjë që nuk duhet nënvlersuar. Mund të jetë një ndër shenjat e para të shqetësimeve të gingivave, një ndër shkaqet kryesore, që në faza të avancuara mund të cojë në humbje të dhëmbëve. Larja e dhëmbëve çdo ditë me PARODONTAX Whitening Toothpaste, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, ndihmon në ndalimin e gjakosjes së gingivave, heqjen e pllakës bakteriale dhe zëvendësimin e të bardhës natyrale të dhëmbëve.
Parodontax ka nje formulim unik, një kombinim të bikarbonatit të natriumit dhe 6 ekstrakteve të bimëve (menta piperita, mirra, kamomil, echinacea, ratania, sherebele).
Këshillohet përdorimi 2 herë në ditë.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Parodontax – Pastë dhëmbësh zbardhuese”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART