Pampers – Splashers

Në 3 madhësi sipas peshës:

 • 3-4 – (6-12kg) – 12 pelena
 • 4-5 – (9-15kg) – 11 pelena
 • 5-6 – (+14kg) – 10 pelena

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Pelenat njëpërdorimëshe Pampers Splashers ideale për stinën e verës lejojnë fëmijën tuaj të shijojë çdo moment pa u merakosur nëse pelena laget.

Pampers Splashers janë pelena të ideuara specifikisht për përdorim në pishina apo plazh. Ato ofrojnë mbrojtje kundër rrjedhjeve në ujë, por nuk bymehen si pelenat e zakonshme.

Ndërrimi është më i lehtë falë pjesëve anësore që mund ti shkëpusni pasi mbaron përdorimi i pelenës. Gjithashtu janë mjaft elastike për të siguruar rehatinë e bebit dhe në ujë.

Në formë mbathjesh, për t’i ngjasuar rrobave të banjës.

Info. Shtesë

Firma

Pampers

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

3-4, 4-5, 5-6

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pampers – Splashers”

LART