Hot

Pampers – Harmonie

1,720 Lekë

 • 1 (2-5kg) – 50 pelena
 • 2 (4-8kg) – 39 pelena
 • 3 (6-10kg) – 31 pelena
 • 4 (9-14kg) – 28 pelena
 • 5 (11+ kg) – 24 pelena

Përshkrimi i Produktit

Pampers – Harmonie

Pelenat Pampers Harmonie janë të dizajnuara me printime të adhurueshme, pa aromë dhe mbrojtje të pastër dhe të butë për lëkurën. Krijuar me pambuk premium dhe fibra të buta me bazë bimore, duke ofruar përshtatjen më të mirë me një mbrojtje superiore nga rrjedhjet.

 • Pelenat Pampers Harmonie krijohen pa zbardhimin e klorit, aromës, locionit, parabeneve dhe alergeneve EU 26
 • Bërë me pambuk premium, fibra të buta me bazë bimore dhe materiale të tjera të mirëmenduara
 • Hipoalergjik ,i provuar klinikisht
 • Deri në 12 orë mbrojtje nga rrjedhja
 • Projektuar me printime të adhurueshme dhe tregues të lagështisë

Info. Shtesë

Firma

Pampers

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

1 (2-5kg), 2 (4-8kg), 3 (6-10kg), 4 (9-14kg), 5 (11+kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pampers – Harmonie”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART