Pampers – Premium Care (paketim i madh)

(2 përshtypje mbi produktin)

800 Lekë1,750 Lekë

Në disa formate sipas peshës së fëmijës:

 • 0 – <3kg
 • 1 – 2-5kg (78 pelena)
 • 2 – 4-8kg (68 pelena)
 • 3 – 5-9kg (60 pelena)
 • 4 – 8-14kg (52 pelena)
 • 5 – 11-18kg (44 pelena)
 • 6 – +13kg (38 pelena)
Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Pampers – Premium Care

Pelenat Pampers Premium Care janë të buta dhe hipoalergjike për të ndihmuar në mbajtjen e shëndetshme të lëkurës së foshnjës.

Me teknologjinë Extra Absorb Channels për shpërndarjen e lagështisë në mënyrë të barabartë për deri në 12 orë dhe me mbrojte Absorb Away Liner ™ për të mbajtur  larg lagështinë dhe papastërtitë. Janë gjithashtu të depërtueshëm brenda dhe jashtë, dhe kanë një tregues lagështie që ju lejon të dini kur fëmija juaj mund të ketë nevojë për ndërrimin e pelenës.

Info. Shtesë

Firma

Pampers

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

0 (<3kg), 1 (2-5kg), 2 (4-8kg), 3 (5-9kg), 4 (8-14kg), 5 (11-18kg), 6 (+13kg)

Sasia

52, 68, 78

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Pampers – Premium Care (paketim i madh)
 • (blerës i verifikuar)

  Super

 • Vlerësim pozitiv për Farmacity, përveçse i ofron produktet online dhe na i sjell aty ku jemi, gjithashtu çmime më të ulëta se sa në vende të tjera

  • Ju falenderojme per vleresimin

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART