Pampers – Premium Care 0 (<3kg)

900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Pampers – Premium Care

Pelenat Pampers Premium Care janë të buta dhe hipoalergjike për të ndihmuar në mbajtjen e shëndetshme të lëkurës së foshnjës.

Me teknologjinë Extra Absorb Channels për shpërndarjen e lagështisë në mënyrë të barabartë për deri në 12 orë dhe me mbrojte Absorb Away Liner ™ për të mbajtur  larg lagështinë dhe papastërtitë. Janë gjithashtu të depërtueshëm brenda dhe jashtë, dhe kanë një tregues lagështie që ju lejon të dini kur fëmija juaj mund të ketë nevojë për ndërrimin e pelenës.

Firma

Pampers

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pampers – Premium Care 0 (<3kg)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART