Pampers – Pants

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pampers pants 

Kur një bebe bëhet aktive, mund të jetë e vështirë të ndërrosh pelenën përpara se të humbasë durimin. Pampers pants ju lejojnë të ndërroni pelenën me një lëvizje të shpejtë. Ata janë të rehatshme dhe jashtëzakonisht të adaptueshëm, kështu që qëndrojnë në vend për çdo aktivitet. Shtresa e brendshme absorbuese thith lagështinë dhe e largon atë nga lëkura. 3 kanale thithëse ndihmojnë në përhapjen e lëngut në mënyrë të barabartë në të gjithë pelenën. Mikro poret lejojnë që ajri të kalojë dhe lejojnë lëkurën të marrë frymë. Pelenat janë të buta si pambuku për ta bërë fëmijën tuaj të ndihet po aq rehat sa në të brendshme.

 • Pampers pants kanë brez elastik dhe të fortë që nuk shkaktojnë një shtrëngim të pakëndshëm rreth belit të bebes të cilat janë të buta dhe fleksible.
 • Përshtaten lehtësisht me fizikun e bebes.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Madhesia

Nr. 3 (6-11kg) – 29 pelena, Nr. 3 (6-11kg) – 62 pelena, Nr.4 (9-15kg) – 25 pelena, Nr.4 (9-15kg) – 52 pelena, Nr.5 (12-17kg) – 22 pelena, Nr.5 (12-17kg) – 48 pelena, Nr. 6 (15kg+) – 44 pelena

Firma

Pampers

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pampers – Pants”

LART