Palmer’s – Cocoa Butter Soothing Oil

1,690 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Palmer’s – Cocoa Butter Soothing Oil

Trajtim për lëkurën e thatë, të irrituar.

Ky vaj qetësues është formuluar në mënyrë unike për të zbutur dhe hidratuar lëkurën e thatë qe kruhet si shkak i shtatezanise. Vjen në një shishe të përshtatshme me spërkatje me pompë për përdorim të lehtë.
Ky vaj është prodhuar nga një kombinim i gjalpit të kakaos, vitaminës E, kolagjenit, lecitinës dhe elastinës për të zbutur lëkurën duke ruajtur elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet ne lëkurë të thatë ose direkt pas dushit.

 

Firma

Palmer's

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Natural Vitamin E (Tocopherol). Canola Oil, Isopropyl Myristate, Phenyl Trimethicone, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cocoyl Hydrolyzed Elastin, Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Fragrance (Parfum), Sorbitan Oleate, Isostearic Acid, Lecithin, Butyl Stearate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Oleoyl Sarcosine, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lanolin Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Beta Carotene (CI 40800).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Palmer’s – Cocoa Butter Soothing Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART