Paladin Pharma – Vitality Mensana

1,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vitality Mensana është një shtesë ushqimore me bazë Vinitrox™, një përzierje e veçantë të polifenoleve të rrushit dhe të mollës, me vitamina B ,në mënyrë të veçantë vitamina B1 dhe B6 mbështesin funksionin normal psikologjik të sistemit nervor, ndërsa Manganezi dhe vitamina E kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet përdorimi i 1 ose 2 bustinave në ditë. Bustinat janë të gatshme për tu pirë por edhe mund të treten në ujë.

Firma

Paladin Pharma

Forma

Bustina

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – Vitality Mensana”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART