Paladin Pharma – SanaVita Multivitaminico Minerale

1,300 Lekë

Shtesë multivitaminike dhe multiminerale

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sanavita Multivitaminico Minerale është një shtesë ushqimore multivitaminike dhe multiminerale në rastet kur është e nevojshme marrja e vitaminave dhe mineraleve siç janë:

 • Stresi
 • Imunitet i ulur
 • Ushqyerja jo e rregullt
 • Lodhja etj.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete në ditë.

Firma

Paladin Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – SanaVita Multivitaminico Minerale”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART