Paladin Pharma – SanaVita MgK (bustina)

1,800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

SanaVitaITA MgK është një shtesë ushqimore me bazë Kalium dhe Magnez,

Magnezi ndihmon në reduktimin e lodhjes ndërsa Kaliumi ndihmon në mbajtjen normale të vlerave të presionit të gjakut.

Përdorimi: Këshillohet përdorimi i 1-3 bustinave në ditë. Tretni një bustinë në një gotë ujë.

Firma

Paladin Pharma

Forma

Bustina

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – SanaVita MgK (bustina)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART