Paladin Pharma – SanaVitaKarbon Vegjetal

600 Lekë

(Carbone Vegetale Sana Vita)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sanavita karbon vegjetal është një shtesë ushqimore me bazë karboni vegjetal aktiv, që ka në shënjestër përthithjen e gazrave të tepërta në zorrë.
Sanavita karbon vegjetal është veçanërisht i indikuar në rast fryrje, meteorizmi, diarreje dhe aromë të keqe dhe ka një efekt të butë dezinfektant në zorrë.

Udhëzime mbi përdorimin

4 tableta 30 minuta përpara vaktit ushqimor (1gr. karbon) dhe 4 të tjera menjëherë pas vaktit ushqimor, për një dozë ditore prej 8 tabletash.
Përmban 2000mg karboni aktiv: nuk përthithet nga zorra dhe eleminon gazrat e tepërta në zorrë.

Firma

Paladin Pharma

Forma

Tableta

Sasia

30

Carbone vegetale attivo (48,8%), amido di mais, stabilizzante: polivinilpirrolidone, agenti antiagglomeranti, sali di magnesio degli acidi grassi, biossido di silicio.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – SanaVitaKarbon Vegjetal”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART