- 50%

Paladin Pharma – Enterolife (2 Miliard spore Bacillus Clausii)

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 800 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore që favorizon rregullimin e florës intestinale. Produkti nuk ka aromë, ngjyrë apo shije. Mund të përdoret në te gjitha situatat në të cilat vërehet një crregullim i ekuilibrit në zorrë si psh. diarre, terapi me antibiotikë, fryrje dhe shqetësime të tretjes.
Pa gluten dhe laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit mund të përdorin 1 flakon 3 here në ditë
Fëmijët mund të përdorin 1 flakon 2 herë në ditë

Firma

Paladin Pharma

Linja

Enterolife

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – Enterolife (2 Miliard spore Bacillus Clausii)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART