Paladin Pharma – Drenax Forte Shegë

1,100 Lekë

Shtesë ushqimore me bazë lëngun e Aloes dhe Shegës.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Drenax Forte Shegë është një shtesë ushqimore me bazë lëngun e Aloes dhe Shegës me Rutinë dhe ekstraktet vegjetale të mështeknës, orthosiphon, çaj jeshil, shafran, gjëmbgomari (silybum marianum), centella asiatica, manaferrë dhe lespedeza. Veçanërisht ekstraktet e mëshkteknës (Betulla), orthosophon, çajit jeshil dhe lespdeza favorizojnë reduktimin e mbajtjes së lëngjeve të tepërta në trup dhe uljen e fryrjeve dhe enjtjes të këmbëve.

Udhëzime mbi përdorimin:
Këshillohet tretja e 30 ml në 1 litër ujë dhe pirja e lëngut gjatë ditës.

Firma

Paladin Pharma

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – Drenax Forte Shegë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART