Paladin Pharma – Drenax Forte Goji Light

2,100 Lekë

Shtesë ushqimore me bazë lëngun e Aloes dhe ekstraktin e Goji.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Drenax Forte Goji Light është një shtesë ushqimore me bazë lëngun e Aloes dhe Goji-t me ekstrakte vegjetale të Goji, mështeknës (Betulla), Orthosiphon, gjëmbgomari (Sylybum marianum), angjinare, çaj jeshil, turmerik, Centella asiatica, manaferrë, Lespedeza capitata dhe Rutina.
Produkti, falë prezencës të ekstrakteve të mështeknës, Orthosiphon dhe çajit jeshil, është i dobishëm për uljen e fryrjes dhe reduktimin e lëngjeve të tepërta. Jep një ndihmesë të madhe në të gjithë rastet e fryrjes: ndjesi e përgjithshme e fryrjes, fryrjes të lokalizuar, këmbëve të enjtura në fund të ditës, ushqyerjes së çrregullt, fryrjes nga sindroma premenstruale, menopauza.

Udhëzime mbi përdorimin:
Për të shfrytezuar sa më mirë benefitet e produktit këshillohet marrja e 30 ml produkt, i tretur në 1 litër ujë natyral dhe të pihet gjatë ditës për një periudhe prej 30 ditësh.

Firma

Paladin Pharma

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Paladin Pharma – Drenax Forte Goji Light”

LART