Ovulation (LH) Test Midstream

150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ovulation (LH) Test Midstream

Testi i ovulacionit LH është një sistem i plotë për të ndihmuar në parashikimin e kohës së ovulacionit dhe kulmin e fertilitetit. Gjatë kësaj periudhe ka më shumë gjasa që shtatzënia të ndodhë. Testi zbulon rritjen e LH në urinë, duke sinjalizuar se ovulacioni ka të ngjarë të ndodhë në 24-36 orët e ardhshme. Testi përdor një kombinim të antitrupave duke përfshirë një antitrup monoklonal LH për të zbuluar në mënyrë selektive nivelet e rritura të LH.

Udhëzime për përdorim

 • Mos përdorni një mostër të urinës së mëngjesit, pasi LH prodhohet zakonshëm në trup herët në mëngjes.
 • Koha më e mirë për të marrë një mostër të urinës është ndërmjet orës 10:00-20:00.
 • Zvogëloni konsumimin e lëngjeve afërsisht 2 orë para marrjes së urinës.

Ndiqni këto hapa:

 1. Hiqeni testin e ovulacionit nga qesja e paketuar.
 2. Hiqni kapakun për të ekspozuar majën absorbuese, duke shmangur kontaktin me të.
 3. Mbajeni shkopin me majën e ekspozuar absorbuese të drejtuar nga poshtë. Urinoni vetëm në majën absorbuese derisa të laget plotësisht.
 4. Mbylleni përsëri pajisjen dhe vendoseni shkopin e provës në një sipërfaqe të sheshtë.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ovulation (LH) Test Midstream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART