Oview – Test ovulacioni

800 Lekë

(Ovulation test)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Oview® është një test i thjeshtë dhe i saktë që mund të parashikojë ditët që keni më shumë shanse të mbeteni shtatzanë – këto janë ditët e ovulimit.

Oview® parashikon periudhën e ovulimit duke regjistruar një hormon specifik në urinë – hormonin Luteinizues.

Paketimi përmban 5 teste.

Forma

Urine Strip

Firma
Sasia

5

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Oview – Test ovulacioni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART