- 29%

Organix – Shkopinjë me karrotë (10m+)

Original price was: 210 Lekë.Current price is: 150 Lekë.

(Carrot Stick)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shkopinjë me karrotë

Të pjekur butësisht (jo të skuqur) shkopijtë me karrotë janë të shkrifët, të lehtë dhe të freskët. Të bëra me misër dhe me një prekje karrote dhe koriandri. Një ushqim i përsosur i përshtatshëm me gishtat e të voglit tuaj.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

15gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn78%
Sunflower oil11%
Carrot Powder10%
Onion powder (contains rice flour)<1%
Dried corriander leaf<1%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 1/2 15g bag
Energy KJ/Kcals1872/445140/33
Fat14g1.0g
of which Saturates1.5g0.1g
Carbohydrates 71g5.3g
Of which sugars7.5g0.6g
Fibre3.3g<0.5g
Protein8.1g0.6g
Sodium0.07g0.01g
Salt0.18g0.01g
Thiamin0.60mg0.045mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Shkopinjë me karrotë (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART