Organix – Shkopinj perimesh (7m+)

210 Lekë

(Melty Veggie Stick)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shkopinj perimesh

Shkopinj të pjekura butësisht që kapen dhe mbahen lëhtësisht. Me misër të ëmbël, domate apo bizele këto shkopinjë ofrojnë më të mirën për nga perimet për ushqyerjen e fëmijëve. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

15gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn60.7%
Dried green peas19.4%
Sunflower Oil7.0%
Rice Flour6.5%
Tomato powder2.1%
Sweetcorn powder2.1%
Thiamin (vitamin B1)0.1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 6 melty sticks
Energy KJ/Kcals1730/410 40/9
Fat8.6g<0.5g
of which Saturates1.0g<0.1g
Carbohydrates 70g1.6g
Of which sugars3.6g<0.5g
Fibre3.6g<0.5g
Protein12g<0.5g
Sodium0.01g<0.01g
Salt0.01g<0.01g
Thiamin0.52mg0.012mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Shkopinj perimesh (7m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART